جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

"شما" میزبان خانواده نوروزی می شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

"شما" میزبان خانواده نوروزی می شود

مجموعه خانواده نوروزی در 13 قسمت 40 دقیقه ای به تهیه کنندگی رسول هنرمند، رسول زارع و کارگردانی سید محمد رضا ممتاز در صدا و سیمای مرکز اصفهان مراحل پایانی خود را پشت سر می گذارد تا در صورت امکان یکی از گزینه های نوروزی پخش از شبکه شما باشد.

هنرمند در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه این مجموعه در ژانر کمدی به تصویر کشیده شده است گفت: این سریال با استفاده صحیح از لهجه اصفهانی، بناهای تاریخی و دیدنی و ایجاد طنز موقعیت تلاش می کند تا لحظات خاطره انگیزی را برای مخاطبان به وجود بیاورد.

وی با اشاره به اینکه پیش تولید این مجموعه به مدت یک ماه طول کشید افزود: تصویربرداری این مجموعه بیش از 70 روز طول کشیده و در حال حاضر مراحل تدوین، صداگذاری و موسیقی را پشت سر می گذارد.

وی ادامه داد: در این مجموعه با استفاده از تصویربرداری دو دوربینه و طراحی جلوه های ویژه رایانه ای تلاش شده تا جذابیت های بصری خوبی نیز برای مخاطبان ایجاد شود.

alt

هنرمند با بیان اینکه تصویربرداری این سریال در استان اصفهان انجام گرفته است ابراز داشت: مجموعه خانواده نوروزی 8 لوکیشن اصلی و 30 لوکیشن فرعی دارد.

وی در خصوص داستان این مجموعه بیان داشت: تالار متروکه ای به خانواده نوروزی ارث می رسد. اعضای خانواده با توجه به اختلافاتی که بینشان وجود دارد بنا به توصیه مادرشان تصمیم می گیرند با هم تالار را راه بیاندازند. در طول این مدت اتفاقاتی در تالار می افتد.

تهیه کننده مجموعه خانواده نوروزی در پایان اظهار امیدواری کرد: این مجموعه پس از گذراندن مراحل صداگذاری، تدوین و موسیقی تا اواخر اسفندماه آماده پخش شود.

جهانبخش سلطانی (امیر)، پری کربلایی (مادر)، شهریار دخانی (بهرام)، آسیه کلانی (زهره همسر امیر)، علی قیومی (اردلان)، زهره فوده (خواهر امیر و همسر بهرام)، حامد احمد جو (پسر بهرام)، بهناز توسلی (دختر امیر)، سینا زارع( پسر بهرام) رزا حسینی (هستی)، سعادت نوری (گدا)، مرتضی کیواندیان (وکیل)، اکبر دباغیان (شریک قلابی) در این مجموعه به ایفای نقش پرداخته اند.

حسین خواجویی (مدیرتولید)، مجید محسنی (تصویربردار)، فرامرز مختاری (صدابردار)، شاپور محراب زاده (گریم)، نگار رضائی (منشی صحنه)، دانیال معتمد زاده (دستیار کارگردان) مدیر صحنه (محمد فشارکی) از جمله عوامل تولید این مجموعه هستند.

alt

alt