سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

"صابر" با "بغض باران" به شبکه شما می آیند - صفحه محتوایی خبر

 

 

"صابر" با "بغض باران" به شبکه شما می آیند

فیلم های تلویزیونی «بغض باران» و «صابر» تولید صدا و سیمای مراکز گیلان و اصفهان تعطیلات آخر هفته از شبکه شما پخش می شود.

تله فیلم «بغض باران» به کارگردانی فرهاد پاک‌سرشت پنج شنبه 26 دی ماه ساعت 23 از شبکه شما پخش می‌شود.

عفت صوفی این تله ‌فیلم را تهیه کرده است و رشت، لاهیجان، دیلمان و انزلی از مهم‌ترین لوکیشن‌های این فیلم هستند.

این تله ‌فیلم قصه زندگی زنی گیلانی به نام رخساره است که در ایام جوانی به اجبار، تن به همسری خان می‌دهد. خان که همسر و دو دختر دارد در آرزوی داشتن پسری است که رخساره او را با تولد پسری به نام روشن به مقصود می‌رساند، اما تولد فرزند انگیزه‌ای برای دسیسه‌‌چینی همسر اول با کمک برادرش کامیار می‌شود که مباشر ارباب است تا آنجا که رخساره مجبور می‌شود شبانه با فرزندش بگریزد.

در این تله ‌فیلم بازیگرانی چون محمد محبوبی (خان)‌، حسین توشه (کامیار برادر زن خان)‌، مینا نوروزی‌فرد (زن اول خان)‌، مهرانه به‌نهاد (جوانی رخساره)‌ و فریده دریامج (پیری رخساره)‌ به هنرنمایی پرداخته‌اند.

فیلم تلویزیونی «صابر» به کارگردانی جهانبخش سلطانی و تهیه کنندگی مجید عکاف زاده، جمعه ساعت 13:15 از شبکه شما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی جهانبخش سلطانی، پوران دخت مهیمن، مهدی باقربیگی و محمد علی میاتدار آمده: صابر قرار است به نیابت از پدر مرحومش به سفر حج برود. او مردی متدین است که فرزندی معلول دارد. سارقان کیف حاوی پول او را که برای این سفر معنوی مهیا کرده می‌ربایند. اما این پایان ماجرا نیست و این کیف هر بار به شکل تصادفی دست به دست شده تا آنکه....

فیلم تلویزیونی «صابر» از تولیدات مرکز اصفهان در ژانر خانوادگی و اجتماعی تولید شده است.

alt

alt