سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

"هلی تی تی" در قاب تصویر شبکه تبرستان جای گرفت - صفحه محتوایی خبر

 

 

"هلی تی تی" در قاب تصویر شبکه تبرستان جای گرفت

 «هلی تی تی» یا «پچیلیک» عنوان مجموعه تلویزیونی است به زبان محلی و طنزگونه به کارگردانی مهران کاکویی و تهیه کنندگی رحمت الله محمدی، که در 26 قسمت 30 دقیقه ای، هر شب ساعت 19:50 دقیقه از سیمای شبکه تبرستان پخش می شود.

داستان این مجموعه از یک روستا شروع می شود و اتفاقاتی که برای شخصیت اصلی در شهر به وقوع می پیوندد را دنبال می کند.

دوربین این مجموعه تلویزیونی محلی زندگی نوروز را که ساکن یک روستا بوده به تصویر می کشد. نوروز یک روستازاده است که برای یافتن کار در روستا جهت امرار معاش و پس از نامیدی در آن روستا، به کمک عمو صفر برای تغییر در زندگی در جستجوی کار به شهر می رود و اتفاقات و مسائلی پیش می آید که درحالت طنز دیدن آن خالی از لطف نیست.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مازندران، نویسندگی این داستان محلی برعهده علی احسانی بوده و تقی قاسم پور ضمن نورپردازی به همراه مجید مشایخی فر تصویربرداری می کند.

کار صدابرداری برعهده سید محمود موسوی بوده که حسین شاملی به عنوان دستیار با او همکاری می کند.

سعید ملکشاه به عنوان دستیار کارگردان، نصرالله جمالی عنوان مدیر تولید، هادی محمدی تدوینگر، عادل فرنودی و رقیه عالمی دستیاران تهیه و معصومه قاسمی منشی صحنه، جمشید صادقی و محمد شیرزادفر دستیاران فنی، علی پاک و مریم منتظر گریمورهستند.

رضاعلی بخشی طراح صحنه این مجموعه بوده که علی عباسی به عنوان دستیار با او همکاری می کند.

رضا روحی تدارکات، رئیسی ناظر مالی، دهزادگان، احمدی، محسنی، زارع و محمدی رانندگان این مجموعه هستند و بازیگرانی نظیر سید کاظم حسینی، محمد جونیان، رجب علی بریمانی، آزیتا رزقی، مریم آقاجانی، مریم ابراهیمی، شیدایی فر، امیرسالاری، مهیاربریمانی، شهاب صادقی، بیژن رسولی، ابوالفضل شانه بندپور، سعید سلیمی، مهین رحیمی، ایرج الیاسی، عادل فرنودی، رضا شفیع پور، پارسی نژاد، سپیده عنایتی، ارسلان مهدوی، فاطمه واحدی، فتانه دخلی، الهام جوادی و فاطمه مزرعی دراین مجموعه تلویزیونی محلی ایفای نقش می کنند.

alt

alt