سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

"چریکه شه و " جهانی شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

"چریکه شه و " جهانی شد

"چریکه شه و" جهانی شد

برنامه "چریکه شه و"  از برنامه های سال 94 سیمای مرکز کردستان بیشترین مخاطب را به خود جذب کرده است.

به گزارش روابط عمومی مرکز کردستان برنامه "چریکه شه و" یک برنامه ترکیبی از سیمای مرکز کردستان است که هر شب از شبکه استانی پخش می گردد این برنامه با محوریت موسیقی دارای آیتم های نمایش، دوربین مخفی، مسابقه خوانندگی، معرفی افراد و جاذبه های دیدنی و ... است در این برنامه همچنین سعی شده است از لهجه های مختلف زبان کردی استفاده شود.

بر اساس پیامک های دریافتی از مخاطبان در خصوص  برنامه چریکه شه و تعداد قابل توجهی پیامک از شهرستان های تهران، قزوین، کرج، آبادان، بندرعسلویه، بوکان از آذربایجان غربی، اسلامشهر تهران، سنقر کرمانشاه، ساوه، کرمانشاه، تکاب، هشتگرد، سردشت، ارومیه، بیجار، خرم آباد، شیراز، بانه و مریوان، سقز و کامیاران، زاهدان، دهگلان و دیواندره، سنندج، و  .... بسیاری از نقاط دیگر ایران اسلامی هر روز برای این برنامه ارسال می شود. لازم به ذکر است چندین جذابیت و محبوبیت برنامه چریکه شه و توانسته مخاطبانی از کشورهای ترکیه، آلمان و سلیمانیه عراق و بعضی نقاط دیگر جذب کند به نوعی که برای سامانه دریافت پیامک سیمای مرکز کردستان پیامک ارسال کرده اند.

محتوای پیامک ها نشان می دهد که مخاطبان به صورت دقیق به همه جوانب برنامه توجه دارند و در کنار درخواست و تشکر زیاد از برنامه مواردی همچون انتقاد و پیشنهاد منصفانه و بر حق نیز دیده می شود. نکته جالب در مورد پیامک های دریافتی از سوی بینندگان آن است که اظهار می کنند در ساعت پخش برنامه چریکه شه و دیگر هیچکدام از شبکه های ماهواره ای را نگاه نمی کنند.