جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

"کاوشگران" و "جلباب" مهمان آخر هفته "شما" - صفحه محتوایی خبر

 

 

"کاوشگران" و "جلباب" مهمان آخر هفته "شما"

فیلم های تلویزیونی « کاوشگران » و « جلباب » از تولیدات صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی و اصفهان 5 شنبه و جمعه از شبکه شما روی آنتن می رود.

فیلم تلویزیونی « کاوشگران » به کارگردانی و تهیه کنندگی حمیدرضا نادری، پنجشنبه 8 اسفند ماه ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود .

در خلاصه داستان این فیلم که بازیگرانی همچون قطب‏الدین صادقی، محرم زینال‏زاده و سمانه دهقانپور در آن ایفای نقش کرده اند آمده است: دکتر جهان مجد محقق و باستان‏شناس به دنبال اشیایی است که ارسلان، والی نیشابور در زمان حمله مغول چال کرده است. بخشی از این گنجینه در سال 1357 و مقارن با مبارزات انقلاب به دست باستان‏شناسی به نام شمس کشف شده و قرار بوده مجد که در آن دوران دستیار شمس بوده به مراجع ذی‏صلاح برساند. ظاهراً مجد این عمل را انجام می‏دهد. با نفوذ در آن دوران مانع از رسیدن این گنجینه به سازمان مربوطه شده‏اند و اکنون پس از بیش از سی سال همچنان مجد به دنبال آن است.

« کاوشگران » تولید مرکز خراسان رضوی می باشد.

فیلم تلویزیونی « جلباب » به کارگردانی مجید کاشی فروشان، جمعه 9 اسفند ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود.

alt

در خلاصه داستان فیلم آمده است : سمیه و میترا دانشجو و همکلاسی هستند . میترا پدر ندارد و با مادرش که بی اعتنا به وضعیت اوست زندگی می کند و برادرش فرهاد به تازگی از خارج بازگشته است . سمیه هم مشکلاتی با خانواده اش دارد . پدر سمیه بسیار سخت گیر است و برادر سمیه که بیکار و بی سواد است نیز با محدود کردن سمیه فشار مضاعفی به او وارد می کند. میترا با فردی به نام کامران دوست شده که او را به اعتیاد و کارهای خلاف سوق داده است. فرهاد از کارهای خواهرش نگران و شرمنده است و می خواهد به او کمک کند . فرهاد همچنین پس از چند برخورد با سمیه به او علاقمند شده است روزی سمیه به دعوت میترا وارد کمپی می شود تا برای یکی از درس هایش تحقیق میدانی انجام دهد اما...

حسن جویره، الهام طهموری، رادنوش مقدم و مسعود صادقی در فیلم تلویزیونی « جلباب » به تهیه کنندگی قدرت ا... ایزدی و محسن علی آقاجان ، تولید مرکزاصفهان بازی کرده اند.