جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

"که لی خان" با " نشان فرشته" به شبکه شما می آید - صفحه محتوایی خبر

 

 

"که لی خان" با " نشان فرشته" به شبکه شما می آید

فیلم های تلویزیونی «که لی‌خان» و «نشان فرشته» تولید صدا و سیمای مراکز کردستان و زنجان 5 شنبه و جمعه از شبکه شما پخش می شود.

فیلم تلویزیونی «که لی‌خان» به کارگردانی حسین تبریزی و تهیــــه‌کنندگی یحیی منصور موید به همت صدا و سیمای کردستان تولید شده است که پنج شنبه 24 بهمن ماه ساعت 23 از شبکه شما پخش می‌شود.

«که لی خان» درباره رشادت‌‌های مامه رحه یکی از قهرمانان منطقه بانه است که علیه سیاست‌های خان و برای رفاه حال مردم اقدام می‌کند.

در این فیلم کیهان ملکی، نیلوفر شهیدی، سوگل طهماسبی، حسین پهلوان‌زاده، داوود شیرعلی، حسین تبریزی، بیتا خردمند و... ایفای نقش می‌کنند.

فیلم تلویزیونی «نشان فرشته» به کارگردانی اسماعیل فلاح‌پور و تهیه‌کنندگی امیرحسین شریفی در صدا و سیمای مرکز زنجان ساخته شده است که جمعه 25 بهمن ماه ساعت 13 از شبکه شما پخش می‌شود.

جعفر دهقان، نفیسه روشن و مجید مشیری از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

در خلاصه این فیلم آمده است: طاهر، مستندساز جوانی است که برای تهیه مستندی راجع به بناهای تاریخی به زنجان می‌رود. او در یکی از ساختمان‌های در حال تخریب، سندی کشف می‌کند که ناگفته‌هایی از زندگی یک شهید در آن ثبت شده است. این آغاز جست‌وجوی طاهر است که او را به گذشته‌ای دور می‌برد؛ زمانی‌که نخستین تظاهرات ضدحکومت شاه در زنجان شکل گرفت.

alt

alt