سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

"یکی مثل من" آماده نمایش شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

"یکی مثل من" آماده نمایش شد

تله فیلم "یکی مثل من" کاری است از مرکز خراسان جنوبی به شیوه ای ابتکاری و طنز، رمز و راز های موفقیت در زندگی زناشویی را به نمایش می کشد.

رمز موفقیت در زندگی زناشویی به عنوان مهمترین دغدغه و پرسش مبتلا به جوانان در شروع زندگی مشترک، دستاویز اصلی داستان است که در لایه های زندگی سه زوج مختلف با دستمایه های طنز به آن پرداخته می شود.

در این فیلم سعی شده است با معرفی نگاه واقع بینانه و منطقی به عنوان یک اصل ضروری و تاثیرگذار در تقویت بنیان خانواده و زندگی زناشویی، بیننده را از تصمیم گیری های عجولانه و احساسی که عموما ناشی از عدم شناخت واقعی طرفین در موقعیت های حساس زندگی است، برحذر نماید.

علی خزاعی فر فیلمنامه نویس، سینا خزاعی فر کارگردان و تدوین گر، مجتبی مغنی تصویربردار و کیوان صباغ، سروش طاهری، مرجان علوی، شقایق رهبری، عباس طاهری و مانلی حسین زاده هم بازیگران این فیلم هستند.

سایر عوامل این تله فیلم عبارتند از :

 مدیر تولید: علی مقدسی، دستیار برنامه ریز و کارگردان: فرزاد فضلی، منشی صحنه: سمانه سلطانی، چهره پردازی: محمد قلی نژاد و طراح صحنه و لباس: نفیسه فرامرزی.

تولید این تله فیلم که به سفارش اداره کل سیمای استان ها در سال 1392 در سیمای مرکز خراسان جنوبی آغاز شده بود، در فروردین ماه سال جاری به اتمام رسید.

alt

alt