جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

13هزار دقیقه تلاش شبکه قزوین برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا - صفحه محتوایی خبر

 

 

13هزار دقیقه تلاش شبکه قزوین برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا

13هزار دقیقه تلاش شبکه قزوین برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا


صدا و سیمای مرکز قزوین به منظو ارتقای دانش و آگاهی مخاطبان و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا ویژه برنامه هایی را تهیه کرده است .
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، در همین راستا سیمای مرکز قزوین در سه ماهه نخست سال جاری و تا به امروز با پخش 5200 دقیقه برنامه به این موضوع پرداخته است. شبکه قزوین در برنامه های انعکاس، بوی عیدی، پسته خندان، تا آسمان، چهلستون، رنگ زندگی، سلامت مینــودری، ،162 شــفا خـانه ،شمیم سحر، صمـــیمانه، طبیبانه، نـــفس مــــاه، نور باران، و هم سفره ایم به موضوع اطلاع رسانی و آموزش شیوه های مقابله با ویروس کرونا پرداخته است.
رادیو قزوین هم در سه ماهه نخست امسال و تا به امروز با تولید و پخش 7600 دقیقه برنامه اعم از بخش ها، میان برنامه ها و برنامه های تامینی مختص اطلاع رسانی به شنونده ها با موضوع پیشگیری و آموزش نحوه مبارزه با ویروس کرونا در برنامه های تولیدی و هم در تمام برنامه های زنده صبحگاهی و شبانگاهی ،پخش پیامهای اطلاع رسانی با همین موضوع در برنامه «روی خط باشید»، گفتگو با مسئولین به نسبت اقتضاء برنامه در خصوص اطلاع رسانی لحظه به لحظه و دقیق از اخبار ستاد ملی مبارزه با کرونا و اخبار پیرامون رویدادها و تعطیلی ها و برنامه «کلبه مهر» هم به موضوعات پزشکی مرتبط با کرونا به این موضوع پرداخته است.
معاونت خبر هم با پیروی از این الگو در سه ماهه نخست سال جاری با تولید و پخش 650 دقیقه گزارش خبری با موضوع کرونا، ارتباط زنده در هر بخش خبری با ستاد پیشگیری و اطلاع رسانی به مردم در بخش گفتگوی خبری ساعت20، تولید و پخش گفتگوی ویژه خبری به صورت زنده با همین موضوع با دعوت از مسئولین امر به این موضوع پرداخته است.
معاونت فضای مجازی هم با تهیه و تولید پادکست با پیرامون شیوع و مبارزه با کرونا در قالب موشن گرافیک، تولید اینفوگرافیک راههای پیشگیری و علائم بیماری کرونا، تولید گزارش تصویری با عنوان حقایقی درباره کرونا در قالب عکس نوشت و بازتولید و انتشار برنامه تلویزیونی فرصت برتر با هدف تقطیع دروس آموزشی دوره های ابتدایی و متوسطه اول و دوم در تمامی بسترهای مجازی به این امر می پردازد.