جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

24ساعته شدن برنامه های شبکه های استانی صدا و سیمای مرکز ایلام - صفحه محتوایی خبر

 

 

24ساعته شدن برنامه های شبکه های استانی صدا و سیمای مرکز ایلام

24ساعته شدن برنامه های شبکه های استانی صدا و سیمای مرکز ایلام

 

پخش برنامه های شبکه استانی صدا و سیمای مرکز ایلام همزمان با سالروز آزادسازی مهران و تاسیس شبکه استانی ایلام  24 ساعته خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام گفت: در راستای احترام به خواسته و سلایق مخاطبان، گسترش فضای فرهنگی ، کمک به توسعه ی همه جانبه ی استان برنامه های شبکه های استانی صدا و سیما از عید سعید فطر و همزمان با سالروز آزادسازی مهران و تاسیس شبکه استانی ایلام بصورت 24 ساعته پخش خواهد شد.
شیروی با اعلام اینکه تمامی زیر ساخت ها ، تجهیزات فنی و نیروی انسانی برای راه اندازی و 24 ساعته شدن شبکه استانی صدا و سیمای مرکز ایلام فراهم شده است افزود: در حال حاضر برنامه های شبکه استانی صدا 20 ساعته و شبکه استانی سیما ی ایلام 13 ساعته است اما با آماده کردن تجهیزات و امکانات لازم و تولید برنامه های با محتوا برای رده های سنی مختلف برنامه های صدا و سیمای مرکز  ایلام 24 ساعته می شود.
مدیرکل صداوسیمای مرکز ایلام با اعلام هدف گذاری پوشش صددرصدی سیگنال رسانی دیجیتال  گفت: در حال حاضر 40 ایستگاه دیجیتال جدید به 180 ایستگاه قبلی اضافه شده و بزودی پوشش دیجیتال در استان به 96درصد خواهد رسید.