سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

24 ساعته شدن شبکه استانی صدا و سیمای مرکز بوشهر - صفحه محتوایی خبر

 

 

24 ساعته شدن شبکه استانی صدا و سیمای مرکز بوشهر

24 ساعته شدن شبکه استانی صدا و سیمای مرکز بوشهر

 

سید حسین ناظر مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر از پخش 24 ساعته برنامه های شبکه استانی صدا وسیمای این مرکز همزمان با عید سعید فطر خبر داد، وی ادامه داد قبل از این شبکه استانی بوشهر 20 ساعت برنامه پخش می کرد که با برنامه ریزی لازم ، اقدامات فنی و برنامه سازی این افزایش ساعت محقق شد.

آقای ناظر افزود : برنامه های این شبکه که از ساعت بامداد آغاز خواهد شد شامل برنامه های تولیدی ، تامینی ، خبری و .... می باشد.

وی اظهار داشت صدا وسیمای مرکز بوشهر در تهیه و تولید برنامه ها دارای نیروهای توانمندی است به گونه ای که تولیدات برنامه سازان این استان از شبکه های مختلف سراسری پخش می شود.

وی با تاکید بر بهره مندی مخاطبان از برنامه های صدا و سیمای مرکز بوشهر تصریح کرد: برنامه های رادیویی و تلویزیونی مرکز بوشهر با پوشش جمعیتی حدود 90 درصد از 5 ایستگاه پرقدرت رادیویی و تلویزیونی و 80 فرستنده کم قدرت دیگر که 35 درصد آنها دیجیتال است پخش می شود .

استان بوشهر با ویژگی های منحصر به فرد و ظرفیت ها در کشور از جمله وجود ذخایر عظیم نفت و گاز و نیز پروژه های عظیم گاز در منطقه پارس جنوبی ، وجود اسکله صادرات نفت کشور در جزیره خارگ ، وجود تنها نیروگاه برق هسته ای کشور، 900 کیلو متری مرز آبی با خلیج فارس ، وجود بنادر متعدد در استان و حجم بالای صادرات و واردات یکی از بهترین منابع برنامه های تولیدی و خبری برای شبکه استانی و شبکه های سراسری می باشد و با لزوم پرداختن به پوشش کامل این منابع عظیم استان مقدمات 24 ساعته شدن شبکه استانی صدا و سیمای مرکز بوشهر فراهم شد .