جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

500 عنوان خبر ، گزارش و تحلیل در سال 90 - صفحه محتوایی خبر

 

 

500 عنوان خبر ، گزارش و تحلیل در سال 90

روابط عمومی معاونت امور استان­ها پارسال با تولید بیش از 500 خبر، گزارش و یادداشت حضور مؤثری در رسانه­ های مکتوب و مجازی کشور داشته است.

مدیر روابط عمومی معاونت امور استان­های صدا و سیما با اعلام این خبر راه اندازی صفحه مستقل روابط عمومی در پایگاه اطلاع رسانی معاونت را یاد آور شد و خاطر نشان کرد: با راه اندازی این صفحه علاوه بر انعکاس رویدادهای خبری، گزارشی و تحلیلی معاونت، اخبار و رویدادهای مراکز نیز به شکل حرفه­ ای در آن منتشر می­شود.

جواد رضایی با تاکید بر رشد قابل قبول فعالیت­های همکاران در مراکز خواستار توجه بیشتر واحد های روابط عمومی­ در پرداخت همه جانبه اخبار تولیدی و غیر تولیدی مراکز  به شیوه حرفه­ ای­ تر شد.

وی عملکرد روابط عمومی معاونت امور استان­ها در تولید و انعکاس اخبار حوزه را مثبت ارزیابی کرد و افزود: این واحد پارسال بیش از 500 عنوان خبر، گزارش، تحلیل، مصاحبه و یادداشت تولید کرده است که نسبت به سال 89 با رشد سه برابری مواجه بوده است.

رضائی تصریح کرد با احتساب 939 مورد اخبار قابل انتشار ارسالی از سوی واحدهای روابط عمومی مراکز صدا و سیما در پایگاه اطلاع رسانی معاونت امور استان­ها، پارسال 1400 عنوان خبر در این صفحه منتشر شده است.

alt

 مدیر روابط عمومی معاونت امور استان­ها با قدردانی از مراکز فعال در بخش اخبار گفت: با ارزیابی انجام شده در سال گذشته مراکز خراسان رضوی و خراسان شمالی به لحاظ کمیت و کیفیت اخبار ارسالی در میان مراکز رتبه اول را کسب نمودند و مراکز کرمان و مازندران به ترتیب در رده های دوم و سوم  جدول مراکز قرار گرفتند.

جواد رضائی در پایان اظهار امیدواری نمود با همراهی همکاران مراکز امسال شاهد رشد کیفی انعکاس فعالیت­ها و تلاش­های معاونت امور استان­ها و مراکز صدا و سیما در رسانه­ های خبری باشیم.