جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

58 پروژه صدا وسیمای مرکز خراسان شمالی به بهره بردری رسید - صفحه محتوایی خبر

 

 

58 پروژه صدا وسیمای مرکز خراسان شمالی به بهره بردری رسید

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز خراسان شمالی دکتر علی عسگری معاون توسعه و فناوری رسانه سازمان صدا وسیما در مراسم بهره برداری از این پرژه ها گفت: این پروژه شامل بهره برداری از 8 ایستگاه تلویزیونی دیجیتال، احداث و راه اندازی 16 ایستگاه تلویزیونی 4 کاناله و نصب و راه اندازی 22 ایستگاه تلویزیونی 4 برنامه ای، بهره برداری از استودیو مجازی و 11 پروزه فنی دیگر می باشد .

وی افزود: خراسان شمالی به عنوان اولین استان کشور است که با بهره برداری از 8 ایستگاه تلویزیونی دیجیتال ظرفیت پوشش آن از 51 دصد به بیش از 61 درصد رسیده است .

وی خاطر نشان کرد: با بهره برداری از استودیو مجازی مرکز خراسان شمالی این استان دومین استان کشور است که می تواند از این تکنولوژی زیبا و پیشرفته بهره ببرد.

وی خاطر نشان کرد: برای بهره برداری از این پروژه ها اعتباری بالغ بر 33ملیارد و 890 میلیون ریال  هزینه شده است .

احمد مهدوی مدیر کل صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی در این مراسم با اشاره به خیرات و برکات سفر مقام معظم رهبری به استان گفت: با بهره برداری از ایستگاه های دیجیتال بیش از 174 هزار نفر تحت پوشش شبکه های دیجیتال قرارگرفتند .

وی افزود: با ساخت و راه اندازی  16ایستگاه تلویزیونی جمعیتی بالغ بر 7 هزار و 220 نفر از پوشش شبکه های3،2،1  و  استانی خراسان شمالی بهره مند شدند .

وی خاطر نشان کرد: با نصب و راه اندازی 22 مبدل تلویزیونی 4 برنامه ای بیش از 8 هزار  و  26 نفراز مردم استان ازکانال های 3،2،1 و استانی برخوردار شدند .

alt

alt