جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

6 انتصاب در مرکز مهاباد - صفحه محتوایی خبر

 

 

6 انتصاب در مرکز مهاباد

ابوالقاسم امان اللهی مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد درمراسمی که به منظور معارفه و نشست انتخاباتی که با حضور همکاران به ویژه عوامل برنامه ساز مرکز برگزار شد با بیان این مطلب گفت: انتخابات آزاد و مشارکت و دخالت رای و اراده مردم در اداره امور مملکتی از برکات نظام اسلامی است که باید قدر این نعمت الهی را دانست و برای حفظ و نگهداری آن و پیشرفت بیشتر ایران اسلامی تلاش نمود.

مدیر کل مرکز قانون اساسی کشورمان را قانونی مطابق با احکام اسلام و مبنای آن را برگرفته از موازین و متون دینی بیان کرد و افزود: انتخابات یکی از حقوق و تکالیف احاد افراد است که در قوانین اساسی کشور به خوبی گنجانده شده است.

وی اظهار داشت: رسالت و وظیفه رسانه ملی و محلی شبکه مهاباد نیز در این برهه از زمان که با ترفندهای همه جانبه دشمنان روبرو هستیم دو چندان شده است و عوامل برنامه ساز با مطالعه کافی، توجه به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)، آگاهی بخشی و تنویر افکار عمومی، طبق دستورالعمل های ابلاغی سازمان و آگاهی بخشی ترفندها و توطئه های دشمنان را نقش برآب خواهند کرد.

امان اللهی عملکرد واحدهای تولیدی مرکز را در خصوص انتخابات مطلوب ارزیابی و بر تلاش بیشتر برای تهیه و پرداختن بهتر به برنامه های انتخاباتی تاکید کرد.

در ادامه مدیر کل مرکز مهاباد طی احکامی آقایان مصطفی چوپانی، رضا حسین نژاد، علی اجاقلو، علی سلامی، حمید ابراهیمیان و مهران عبدالّهیان به ترتیب به عنوان مدیران و مسئولان واحدهای صدا، تولید صدا، پخش صدا، آرشیو و کتابخانه، ترابری و دفتر مدیریت منصوب کردند.

alt

alt