جهش تولید | شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

7 طرح پژوهشی منجر به تولید در شبکه اترک - صفحه محتوایی خبر

 

 

7 طرح پژوهشی منجر به تولید در شبکه اترک

هفت طرح پژوهشی تولید محور در واحد آموزش و پژوهش صدا و سیمای خراسان شمالی در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی؛ محسن زاهد احمدی مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی با اعلام اینکه واحد آموزش و پژوهش این مرکز در سال 92 هفت طرح پژوهشی را در دست اجرا دارد افزود: برگزاری نیز از دیگر فعالیت های این واحد در سال 92 به شمار می رود.

وی گفت: طرح های " معرفی جاذبه های گردشگری خراسان شمالی " و " زندگینامه شهید امانی میثم (خبرنگار شهید خراسان شمالی ) " هر دو به قلم مرتضی قنبر آبادی از جمله این طرح هاست که جزو طرح های منجر به تولید مرکز محسوب می شود.

محسن زاهد احمدی با بیان اینکه طرح پژوهشی " بررسی الگوهای قناعت و کفایت در میان زنان عشایر خراسان شمالی " و همچنین طرح "بررسی نقش صدا و سیمای خراسان شمالی در توسعه پایدار گردشگری" را مریم محمدی از پژوهشگران مرکز به صورت طرح های کاربردی و پیمایشی برعهده دارد اضافه کرد: طرح های " مفاخر و مشاهیر خراسان شمالی " و " روزشمار تاریخ خراسان شمالی " هم به قلم خلیل باقری مشک آبادی به صورت طرح های منجر به تولید در دست اجراست .

alt

مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی همچنین به طرح پژوهشی " یوزپلنگ آسیایی – ایرانی میاندشت جاجرم " اثر حسین آبسالان اشاره کرد و افزود : 12 دوره آموزشی با حضور اساتید مجرب در محل سالن جلسات مرکز برای حوزه های مختلف سیما ، خبر، فنی، صدا و مدیران برگزار شده است.

محسن زاهد احمدی با اعلام اینکه در سال 92 دوره های طراحی صحنه و دکور، گویندگی و گزارشگری و همچنین نورپردازی برای همکاران حوزه سیما و دوره برق جامع برای کارکنان حوزه فنی مرکز برپا شده است گفت: گزارشگری رادیو، گویندگی رادیو، صدابرداری و نویسندگی رادیو در حوزه معاونت صدا و دوره های تدوین خبر (پریمایر) و چینش خبر نیز ازجمله دوره هایی است که در سال جاری برای همکاران بخش خبر مرکز برگزار شده است .

وی همچنین به برگزاری دوره های " مدیریت از منظر نهج البلاغه " و " مدیریت پیام و سواد رسانه ای " برای مدیران این مرکز در سال 92 اشاره کرد .

زاهد احمدی افزود: واحد آموزش و پژوهش این مرکز از ابتدای سال تاکنون 75 دوره بعلاوه 75 آزمون به صورت الکترونیکی و 12 مورد نیز آزمون های زبان فارسی، عربی و انگلیسی برگزار کرده است .