سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

7 هزار و 650 دقیقه با اربعین - صفحه محتوایی خبر

 

 

7 هزار و 650 دقیقه با اربعین

7 هزار و 650 دقیقه با اربعین

 

صداوسیمای مرکز قزوین بیش از 7  هزار و 650 دقیقه برنامه با موضوع اربعین پخش کرد.
بگفته ی آقای معصومی فر مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین تولید و تأمین سیمای این مرکز 4 هزار و 440 دقیقه برنامه زنده، تولیدی و ارتباط زنده با موضوع اربعین حسینی از تلویزیون پخش نمودند.
آقای معصومی فر افزود: تولید و تأمین رادیو قزوین هم در ایام اربعین حسینی هزار و 203 دقیقه برنامه با موضوع اربعین حسینی از شبکه ی استانی صدای مرکز قزوین پخش کردند.
وی اظهارداشت: خبر مرکز قزوین نیز علاوه بر پوشش اخبار رویدادهای اربعین و انعکاس 248 عنوان خبر مرتبط با اربعین حسینی در رادیو و تلویزیون بیش از 329 دقیقه خبر، گزارش خبری و تولیدی با موضوع اربعین از شبکه قزوین پخش نمود.
آقای معصومی فر بیان داشت: شبکه های استانی سیما و صدای مرکز قزوین علاوه بر معطوف ساختن رویکرد برنامه های روزانه به موضوع اربعین در حوزه ی سیما با برنامه های «اربعین»، «پیاده روی اربعین» و «سروش آسمانی» و در حوزه ی صدا هم با برنامه های «اربعین عاشقی»، «چراغ هدایت» و «لحظه های آسمانی» مناسبت اربعین حسینی را در شبکه های استانی و سراسری منعکس کردند.

مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین در ادامه تصریح کرد: این مرکز در ایام اربعین حسینی علاوه بر پخش زیرنویس، تیزرهای تلویزیونی و همچنین آنونس های رادیویی، اهتمام ویژه ای برای انعکاس تجمع عزاداران حسینی استان در شبکه های مختلف تلویزیونی داشت که در روز اربعین حسینی عزاداری های مردمی را در شهرهای آوج، الوند و تپه نورالشهداء بصورت زنده منعکس کرد.
وی در ادامه اظهارداشت: گروه های فنی، تولید سیما، صدا و خبر مرکز قزوین هم از 11 آبان ماه در عراق مستقر شدند که بیش از هزار و 678 دقیقه گزارش وارتباط زنده از پیاده روی اربعین برای مخاطبان شبکه های بین المللی، ملی و استانی ارسال و پخش کردند.

آقای معصومی فر در ادامه از مسئولان و دست اندرکاران برگزاری تجمعات عاشورایی و عزاداران حسینی در استان هم تشکر و قدردانی کرد.