جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

70 فیلم تلویزیونی مراکز استان ها در جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیویی تهران - صفحه محتوایی خبر

 

 

70 فیلم تلویزیونی مراکز استان ها در جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیویی تهران

70 فیلم تلویزیونی به جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیویی تهران که برای نخستین بار از ۲۸ خرداد تا ۲ تیرماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود ارسال شده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، صدا و سیمای مراکز آبادان، اردبیل، مرکزی، اصفهان؛ البرز، چهار محال و بختیاری، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سیستان و بلوچستان، کرمان، کیش، گیلان، لرستان و همدان با یک فیلم، خلیج فارس و سمنان با دو فیلم، آذربایجان غربی و کرمانشاه با سه فیلم، گلستان و مهاباد با چهار فیلم، مازندران و کردستان با پنج فیلم، یزد و آذربایجان شرقی با شش فیلم، کهگیلویه و بویر احمد با هفت فیلم و خراسان رضوی با هشت فیلم در این جشنواره حضور دارند.

نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیویی تهران در دو بخش مسابقه ایران و بین‌الملل در قالب زیرمجموعه هایی چون: مسابقه ایران (رویش یاس‌ها)، مسابقه یک دهه(خاطره یاس‌ها)، مسابقه سینما ویدیو، مسابقه بین‌الملل، بخش جوایز ویژه سازمان جشنواره و نمایش ویژه برگزار می‌گردد.

alt

مؤسسه رسانه‌های تصویری با حمایت سازمان سینمایی کشور، همزمان با مبعث نبی اکرم (ص) و میلاد حضرت اباعبدا...(ع) نخستین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ویدئویی تهران به منظور سنجش ارزش‌های هنری و تکنیکی، تشویق و تقدیر سازندگانی که به ترجمان زیبا و هنرمندانه پیام و آرمان‌های عالیه اسلامی و ملی مبادرت کرده‌اند این جشنواره را برگزار می‌نماید.

 بنا به گزارش دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم ویدیویی تهران 736 عنوان فیلم برای بخش 'مسابقه ایران' -رویش یاس ها-، 'خاطره یاس ها' -مسابقه یك دهه فیلم های ویدیویی-، و مسابقه بین الملل جشنواره رسیده است.

گفتنی است: نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیویی تهران به دبیری محمدرضا عباسیان برگزار می‌شود.