جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

9دی به روایت شبکه مازندران - صفحه محتوایی خبر

 

 

9دی به روایت شبکه مازندران

9دی به روایت شبکه مازندران

 

صدا وسیمای مازندران در سالروز حماسه بصیرت مردمی 9دی با تدارک و تهیه ویژه‌برنامه‌هایی در بخش‌های مختلف به نقش‌آفرینی مردم در صحنه دفاع از حریم ولایت و  نقش بی‌بدیل آنان در خنثی‌سازی فتنه 88  و واکاوی ابعاد مختلف فتنه می پردازد. روایت هنری از هنر انسجام ملی در خلق حماسه حضور از رسانه استانی با بهره‌گیری از دیدگاه صاحب‌نظران از ویژه‌گی‌های مهم این برنامه‌ها می‌باشد.

صدا:

 ویژه برنامه «میزگرد هفته» در 2 برنامه 50 دقیقه‌ای به تهیه‌کنندگی و اجرای خدابخش غلامی به بررسی حوادث سال 88 و پیدایش 9 دی و حمایت مردم از انقلاب و رهبری می پردازد.

«راه روشن» در 2 برنامه30 دقیقه‌ای به تهیه‌کنندگی حسین ابراهیمی و اجرای کاظم سورتچی و با ارائه گزارش‌هایی از کریم سلمانپور به  تبیین حماسه 9 دی از زبان رهبر معظم انقلاب  می‌پردازد.

«صبح مازندران» این برنامه به مدت50 دقیقه به تهیه‌کنندگی بهمن یداللهی و اجرای معصومه همتی با موضوع مسیر روشن زندگی با آیتم‌هایی چون با مباحث کارشناسی، گزارش، تلفن مردمی و... به تببین مسیر روشن و انتخاب صحیح ویژه 9 دی می‌پردازد.

«تجلی بصیرت» ویژه برنامه ترکیبی ساده است که در یک برنامه 30 دقیقه‌ای در یوم‌ا... 9 دی با استفاده از گزارش کارشناسی و سخنان رهبر معظم انقلاب به حماسه 9 دی اشاره می‌کند.

در برنامه «چراغ بصیرت» دو آنونس 9 دی،  تفکر و عبرت از کلام رهبری پخش می‌شود.

«لحظه شناسی»  برنامه‌ای است به مدت 30 دقیقه به حماسه 9 دی و پخش کلام رهبری اختصاص دارد.

سیما:

سیمای مازندران نیز با پخش ویژه‌برنامه «حماسه بصیرت» به تهیه‌کنندگی علی‌اصغر باباکوهی و اجرای حمیدرضا ملک‌محمودی باحضور کارشناسان و صاحب‌نظران این عرصه به پایبندی ارزش‌های ایرانی و اسلامی و پیوند مردم با ولایت می‌پردازد. همچنین با پخش فیلم‌های تلویزیونی ذهن خاموش، مسیرروشن، مینی سریال خواب بلند، فیلم سینمایی قلاده‌های طلا، برنامه‌های انقلاب زنده، جهان آرا، مستندهای اتحاد شوم، گرمترین روز زمستان، کاک سلیم و برادران ونیز میان‌برنامه‌های پسافتنه، فریاد رسی امت، سالروز حماسه 9 دی را پاس میدارد.

معاونت اطلاعات و اخبار

پخش گزارش تولیدی 3 دقیقه‌ای با محوریت بصیریت مردم در سرنوشت خویش در مجموعه خبری 20:45 و 23 شب‌های 8  و 9 دی با ارائه عباس نوائیان

گفتگوی ویژه خبری  به مدت 20 دقیقه با اجرای سیدرضا کریمی در شب شنبه ساعت 21 الی21:20 با حضور  کارشناس سیاسی

پوشش خبری رویدادهای ویژه روز 9 دی 96 اعم از مراسم، همایش، راهپیمایی و...  با حضور خبرنگاران در صحنه