حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

95 درصد رضایتمندی مخاطبان شبکه بوشهر - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

95 درصد رضایتمندی مخاطبان شبکه بوشهر

95 درصد رضایتمندی مخاطبان شبکه بوشهر

 

95 درصد از مخاطبان برنامه های نشان دار (برند) شبکه بوشهر در حد زیاد و خیلی زیاد رضایت کامل دارند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز بوشهر سید حسین ناظر مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر در مراسم تکریم و معارفه معاون سیمای این مرکز با اعلام این مطلب گفت: بر اساس میانگین نظر سنجیهای مرکز پژوهش و افکار سنجی رسانه ملی در سال گذشته از پنج برنامه نشان دار رادیویی سلام بوشهر ، گنجینه خلیج فارس ، سی مو سی تو ، پنج دری و سرای مهر و پنج برنامه نشان دار تلویزیونی شونشینی ، بچه های آفتاب ، سکو ، فصل رویش و یه خونه یه دریا بیش از 95 درصد از مخاطبان در حد زیاد و خیلی زیاد اظهار رضایتمندی کامل کرده اند.

مدیر کل صدا وسیمای مرکز بوشهر با تاکید بر 3 اصل نیاز ، میل و مصلحت در مخاطب محوری برنامه های شبکه بوشهر گفت: برنامه شبانه زنده تلویزیونی « شونشینی » با 91 درصد مخاطب و 3/95 درصد رضایتمندی و برنامه صبحگاهی زنده رادیویی « سلام بوشهر» با 67 درصد مخاطب و 98 درصد رضایتمندی در صدر نظر سنجیها و قضاوت مخاطبان قرار دارند.

سید حسین ناظر با اشاره به نقش شبکه های استانی در تقویت فرهنگ بومی محلی و ایجاد وحدت و هم افزایی مخاطبان گفت: در این نظر سنجیها در زمینه گسترش فرهنگ و آداب و رسوم بومی ،زبان ، گویش ، لهجه و پوشش محلی 72 درصد از مخاطبان عملکرد شبکه بوشهر را موفق توصیف کرده اند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر از اعتماد و اطمینان مخاطبان بعنوان اصلی ترین سرمایه رسانه نام برد و گفت: بر اساس نظر سنجی مرکز پژوهش و افکار سنجی رسانه ملی 80 درصد از مخاطبان در حد زیاد و خیلی زیاد نسبت به پخش اخبار صدا و سیمای مرکز بوشهر اعتماد و اطمینان دارند.

در این مراسم از ربع قرن خدمات رسانه ای آقای ابراهیم عباسی قدردانی و آقای سید حمید طاهری بعنوان معاون سیمای مرکز بوشهر معرفی شد.