حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

درخشش مراكز استاني صدا و سيما در جشنواره هاي بين المللي - صفحه محتوایی

 

 

درخشش مراكز استاني صدا و سيما در جشنواره هاي بين المللي

درخشش مراكز استاني صدا و سيما در جشنواره هاي بين المللي

 

معاون امور استان هاي صدا و سيما حضور آثار و توليدات مراكز استاني صدا و سيما را در جشنواره هاي داخلي و بين المللي موفق ارزيابي كرد.

به گزارش روابط عمومي معاونت امور استان ها، دكتر دارابي در مراسم تجليل برترين هاي مراكز استان ها در جشنواره هاي بين المللي و انتخابات گفت : 88 اثر تلويزيوني از مراكز استاني صدا و سيما به 32 جشنواره داخلي فرستاده شده  و درخشش قابل توجهي داشته اند و اين در نوع خود يك ركورد به حساب مي آيد.
معاون امور استان هاي رسانه ملي با اشاره به فعاليت مراكز استان هاي صدا و سيما در انتخابات رياست جمهوري و شوراي اسلامي شهرها و روستاها ادامه داد:  مهمترين مدالي كه در بحث انتخابات بر سينه صداوسيما جاي گرفت مدال مقام معظم رهبري بود كه صدا و سيما را تحسين كردند و ما آن را مرهون تلاش صادقانه شما هستيم. ستاد انتخابات معاونت امور استان ها از پاييز 95 تشكيل شد و بار اصلي نظرسنجي هايي كه صورت مي گرفت روي دوش مراكز استان ها بود.

دارابي گفت: پوشش گسترده سفرهاي استاني نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري يكي از موفق ترين اقدامات در نوع خود بود كه اطلاع رساني به موقع و شفاف از اين سفر ها موجب قدرداني همه نامزدها از رسانه ملي شد .

 دارابي افزود: راديونما هم پديده اي بود كه با همت مثال زدني همكاران توانست تأثير زيادي در اين امر داشته باشد .معاون امور استان هاي رسانه ملي گفت: ما در بخش عظيمي از كار تمركز را روي انتخابات شوراهاي شهرها و روستاها گذاشتيم، در شبكه شما هم برنامه اي با عنوان سروستان تهيه شد كه پوشش انتخابات شوراهاي شهر و روستا را برعهده داشت و نقطه درخشاني را در كارنامه ما ثبت كرد.

وي افزود: به تازگي در ديدار با رهبري ، ايشان قدرداني ويژه اي از دكتر علي عسكري كردند و گفتند برنامه پنج ساله اي را تدوين كنيد، معاونت امور استان ها هم اولين معاونتي بود كه برنامه هاي خود را در اين چارچوب تنظيم كرد و ارائه داد.

وي ادامه داد: مسائلي چون افزايش كمي و كيفي توليدات، تحقق اقتصاد مقاومتي، ايجاد توليد و رشد كردن در تراز جهاني از جمله برنامه هاي ماست.

دارابي گفت: بحث نكوداشت چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي هم مسئله اي است كه از سال 95 ستادي را برايش تشكيل داديم و برنامه هاي ويژه اي براي آن ارائه خواهيم داد. مبنا و منظومه فكريمان هم اين است كه جوانانمان به راهي كه طي شده افتخار كنند و اميدوار باشند.

معاون امور استان هاي رسانه ملي افزود: نهضت پويانمايي، مستند سازي و نمايش در حوزه فيلم و سريال هم از مقوله هايي است كه به راه افتاده است در حوزه پويانمايي كه اين نهضت بسيار درخشان بوده است و در حوزه مستند، مستند بلند اربعين با مشاركت 33 مركز استان در حال آماده شدن است و 20 سريال فاخر مبتني بر مسائل مختلف قومي، ديني و زباني در مراحل مختلف توليد قرار دارد.